TD Autocentre Podillia

Klient: Podillia Ukraina
Data: 1 czerwiec 2017
Towar: DVX

TD Autocentre Podillia jest oficjalnym dealerem PSA Peugeot Citroën na terenie Winnicy. Przedstawiciel zapewnia pełen zakres usług w sektorze: dostarczania, sprzedaży, gwarancji oraz w serwisowaniu samochodów marki Citroën. W salonie wystawowym, składającym się w dużej mierze z sali widowiskowej, prezentowane są wszystkie dostępne na rynku ukraińskim samochody Citroëna. Można tam też otrzymać wszelkiego typu akcesoria oraz oryginalne części zamienne. Na terenie obiektu znajduje się w pełni wyposażony, autoryzowany warsztat samochodowo-naprawczy. Sama powierzchnia stacji serwisowej TD AutoCentre Podollia liczy sobie ponad 650m2. Na tak sporym obszarze mieści się 12 profesjonalnych podnośników oraz w pełni specjalistyczny sprzęt zapewniający wysoką jakość usług i szybką naprawę dowolnej usterki. Całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 900m2.

Safe World Technologies otrzymało zlecenie zaprojektowania i zamontowania oświetlenia, którego głównym celem jest osiągnięcie wyniku 400 LUX-ów na m2, co pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości światła, a co za tym idzie, dużej oszczędność w zużyciu energii. Zgodnie z naszym projektem, na uzyskanie takich parametrów, potrzebne było zainstalowanie 65 sztuk oświetlenia DVX.

Doluk Mikhailo , Dyrector
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego oświetlenia od Safe World Technologies. Jako oficjalny dealer PSA Peugeot Citroën dbamy o wysokie standardy jakości, odzwierciedla się to również w naszych nowoczesnych i ekonomicznych lampach.