Specjalna Christmas oferta!

ny

Specjalna Christmas oferta!

Oferta skierowana dla wszystkich przedsiębiorców na terenie Polski, trwająca od 19 grudnia 2016 do 19 stycznia 2017 roku.

Obecnie na Świecie można zaobserwować silny trend, objawiający się odchodzeniem od stosowania przestarzałych świetlówek i przechodzeniem na technologię LED. Dzięki tej metodzie, powstałe światło jest znacznie bezpieczniejsze dla ludzi i środowiska oraz  pozwala zaoszczędzić stosunkowo sporo zużywanej energii elektrycznej, a co za tym idzie, oszczędność pieniędzy.

W związku z tym, firma Safe World Technologies proponuje bliższe zapoznanie się z tą nowoczesną technologią w dziedzinie oświetlenia oraz mocno zachęca do skorzystania z naszej noworocznej promocji.

Cytując Prezesa Andrii Sylenko: „W przed dzień okresu świątecznego, obserwuje się w ludziach silniejszą chęć posiadania czegoś nowego i tu pojawia się nasza oferta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, proponujemy zacząć rok 2017 z nową jakością oświetlenia, którego działanie mogą Państwo przetestować,  całkowicie za darmo przez okres jednego miesiąca”.

Oferta promocyjna obejmuje:

– indywidualne obliczenie, przez naszych specjalistów, optymalnej ilości opraw potrzebnej do oświetlenia danego pomieszczenia

– wymianę istniejących źródeł światła, na najnowszej generacji oświetlenie LED serii DVX, na okres próbny 1 miesiąca (w tym demontaż starych i montaż nowych opraw)

-jeśli będą Państwo usatysfakcjonowani z użytkowania naszego produktu, można go będzie zakupić po upływie okresu promocyjnego

– jeśli jednak będą Państwo chcieli odzyskać swoje stare oświetlenie, zwrócimy je bez żadnych problemów.

Z naszej strony możemy zapewnić, że z pewnością odczują Państwo satysfakcje wynikające ze spadku zużycia energii elektrycznej. Uzyskanej zarówno dzięki zmniejszeniu ilości opraw potrzebnych do oświetlenia danego obiektu oraz dużo niższym poborze prądu przypadającym na zasilenie lampy – 42,4 W. Jakby tego było mało to dodatkowo poziom światła w konkretnym pomieszczeniu, wzrośnie nam 1.5 razy.