Safe World Technologies realizowane modernizację sprzętu

ERSA-news

Safe World Technologies realizowane modernizację sprzętu

C stycznia 2017 Safe World Technologies moce produkcyjne wzrosły do drukarki dla SMT wymianie pieca montaż.

W ramach programu modernizacyjnego, że zakupiona drukarka ERSA Versaprint S1 i piekarnikiem ERSA HOTFLOW piekarnika 2/20 reflow. Dziś ERSA jest największym w Europie dostawcą urządzeń do lutowania, i ma biura w ponad 70 krajach. Zastosowanie tych urządzeń prowadzi do optymalizacji procesów produkcyjnych do montażu SMT.

ERSA VERSAPRINT S1 – nowoczesna drukarka ze zintegrowanym 100% kontroli jakości po nałożeniu pasty. VERSAPRINT S1 jest kompletny, bogaty w funkcje system z jeszcze większą kontrolę nad procesem produkcji, w porównaniu z predshestvinnikami. Cechą tego systemu jest automatyczna kontrola pasty lutowniczej, która została uzyskana za pomocą metody triangulacji laserowej.

ERSA HOTFLOW 2/20 reflow pieca – piec składa się z różnych stref grzewczych. HOTFLOW 2/20 Długość ocieplenie jest 3,8 m, długość chłodzenia – 1,2 metra, a łączna długość produkcji 5 metrów. Dokładny podział stref i równomierny rozkład temperatury zapewniają najlepsze rezultaty lutowania. Linia ma dużą pojemność, proste ustawienia parametrów i elastyczność przenośnika taśmowego.

Należy zauważyć, że modernizacja urządzeń pozwoliło zwiększyć naszą produktywność o 2 razy. Z nowych obiektów Safe World Technologies może produkować do 14 tysięcy lamp miesięcznie.