Safe World Technologies poszerza swoją linię oświetlenia LED o nowy produkt z serii SOLE

sole

Safe World Technologies poszerza swoją linię oświetlenia LED o nowy produkt z serii SOLE

Safe World Technologies poszerza swoją linię oświetlenia LED o nowy produkt z serii SOLE, lampy te sprawdzą się w wysokich pomieszczeniach.
Od stycznia 2017 firma Safe World Technologies rozpoczęła produkcję opraw SOLE, które zastosowanie mają w budynkach o dużej wysokości.
Świetne parametry tej lampy dają przede wszystkim możliwość zawieszenia jej na wysokości od 10m do 36 m. Linia ta składa się z 3-ch poziomów mocy: 130 W, 190 W i 240 W, co z kolei daje nam natężenie światła odpowiednio na poziomach: 17 300 Lum, 24 200 Lum oraz 31 100 Lum. Lampy te są w pełni sterowalne (w zależności od zainstalowanego oprogramowania). Funkcja ta pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę nad oświetleniem co pozwala dodatkowo zaoszczędzić zużycie energii elektrycznej. Następną zaletą jest wysoki stopień ochrony IP66, pozwalający na zastosowanie oświetlenia SOLE w specyficznych i ciężkich warunkach.

sole-c-5                                             sole-c-4

Poszerzenie produkcji o ten specyficzny produkt pozwala nam znacząco przyczynić się do ochrony środowiska i przejść na nowoczesne, a co najważniejsze znacznie oszczędniejsze oświetlenie w pomieszczeniach przemysłowych.