Motor Show “Ford”

img_1470

Motor Show “Ford”

Spieszymy podzielić się z Państwem wiadomością o nowym projekcie związanym z Korporacją „Ford”, a dokładnie o montażu naszego oświetlenia na najnowszym koncepcyjnym Motor Show w mieście Winnica.
Gratulacje z otwarcia i wielkie podziękowania dla naszych Partnerów – firmie „Avtovinn”, za decyzję o wyborze nas jako dostawcy oświetlenia oraz za zaufanie jakim obdarzyli Państwo produkty firmy “Safe World Technologies”. Na w/w pokazie wykorzystano oprawy z serii DVX, które w pełni spełniają pokładane w nich oczekiwania. Rozplanowanie i układ oświetlenia w głównej części salonu, zostało zaprojektowane przez naszych inżynierów z zachowaniem wszelkich standardów europejskich.

img_1472
Wykorzystanie lamp z serii DVX 1200 pozwoliło uzyskać natężenie światła na poziomie 400 luksów! Montaż oświetlenia został wykonany na wysokości 4,5 m. Wyniki porównawcze oświetlenia DVX oraz jego odpowiednika w postaci świetlówki T8, pod względem oszczędności energii elektrycznej, wykazały bezkonkurencyjną przewagę naszych lamp. Korzyści wynikłe z zastosowania naszych lamp przekonały Klienta o właściwym wyborze naszej firmy do tego projektu. A osiągnięte wyniki spełniły jego najśmielsze oczekiwania.
img_1435
Po zakończonym Motor Show, kierownictwo Forda podjęło decyzję o użyciu produktów firmy „Safe World Technologies” do modernizacji istniejących salonów jak również projektów, które są obecnie w trakcie realizacji.Dalej będzie.